CityAlko logo

KINNITAN, ET OLEN VÄHEMALT 18 AASTANE

Kontrolli, milline kuller toimetab tellimuse Sinu aadressile.Vajuta siia!

Aldar Eesti OÜ on Eesti kapitalil põhinev jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte, mille kaubamärgid on SuperAlko, CityAlko, Sadama Turg, Kai Kohvik, Aldar Market, Aldar Cash&Carry ja Kochi Aidad.

Meie kauplused asuvad Eesti suuremates linnades, sealhulgas Tallinna, Tartu, Pärnu, Rapla, Rakvere, Võru, Jõhvi ja teistes kaubanduskeskustes. Meie piirikauplused tegutsevad SuperAlko kaubamärgi all Eestis, Lätis ja Poolas.

Hetkel kuulub Aldari ketti 44 tegutsevat kauplust SuperAlko, CityAlko ja Aldar Market nime all tegutsevat kauplust.

“Kvaliteet maitseb!”. Tahame selgelt eristuda teistest alkoholikauplustest ja soovime pakkuda teadlikule kliendile alati rikkalikku sortimenti meeldivas ostukeskkonnas.

Tooted on valitud kogu maailmast hoole ja armastusega, et tagada igale kliendile parim valik ja kvaliteetne maitseelamus. Meie kauplustest leiad ka Aldar Eesti eksklusiivseid kaubamärke.

Lisaks spetsiaalselt valitud toodetele, pakume osturõõmu meeldivas ostukeskkonnas, mis on inspireeritud hubasest veinikeldrist. Püüame olla oma välisilmes diskreetsed ja teeninduses tõelised professionaalid.

Kontakt

OÜ ALDAR EESTI
Sinu arvamus ning ettepanekud on meile tähtsad!

Soovime alati oma kauplusi veel paremaks muuta ja ootame sinu tagasisidet või heade rendipindade pakkumisi edukates kaubanduskeskustes.

Võta meiega ühendust kontaktivormi kaudu või e-posti teel info@aldar.ee

Võta meiega ühendust!

Tule tööle

Miks valida just ALDAR oma tööandjaks?

Võid igal karjääriastmel omandada uusi oskusi

Sa ei pea muretsema, kui sul varasem töökogemus puudub. Aitame Sul luua oma tulevikku ning kasvada koos meiega suureks. Pakume kõikidele tööle tulijatele põhjalikku väljaõpet, koolitusi, õppepäevi, tegevusi, mis arendavad teadmisi ja oskusi kogu eluks.

Mitmekülgne ja paindlik töökeskkond

Ühinedes meie meeskonnaga on Sul võimalik töötada nagu Sulle sobib. Võimaldame tööaja ja töösuhtevormi, mis hoiab tasakaalus. Sinu töö, eraelu, pere ja õpingud. Võid valida ettevõtte kõigi üksuste vahel Eesti piires, kus soovid töötada.

Tule meile tööle, sest meil on päriselt ka ÄGE!
VABAD TÖÖKOHAD